Wycieczka do Gdańska

Utworzono dnia 24.06.2022

21 czerwca 2022 r. 30 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz 10 uczniów z klasy II i III zebrali się o godzinie 8:00 przed budynkiem szkoły, aby wyruszyć na wycieczkę do Gdańska. Po około dwóch godzinach podróży dotarliśmy do celu. Pierwszym etapem naszej wycieczki była wizyta w ZOO w Gdańsku Oliwie. Po opuszczeniu autobusu, udaliśmy się na śniadanie pod chmurką, aby zjeść ulubione bułeczki cynamonowe, następnie przeszliśmy do wejścia głównego. Podziwianie zwierząt rozpoczęliśmy spacerem do zagrody pingwinów, słoni oraz pawilonu małp. Dalsze zwiedzanie egzotycznych zwierząt m.in takich jak lwy, tygrysy, gepardy, wielbłądy itd., odbyło się godzinną przejażdżką „Turbo ślimakiem”.

Kolejnym etapem naszej wycieczki był pobyt w Centrum Zabaw Loopy’s World. Na miejscu w restauracji czekał już na nas pyszny obiad, po którym spotkaliśmy się z Panią, która przywitała naszą grupę i opowiedziała o zasadach jakie panują podczas korzystania z sali zabaw. Po krótkim wstępie ruszyliśmy na zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe czy też trzy poziomowe labirynty z przeszkodami i basenami kulkowymi. Międzyczasie małymi grupami chętni mogli przejechać się „Bajkową kolejką”.

W czasie trzygodzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych podczas, których każdy spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami oraz lodami w bufecie znajdującym się w Centrum Zabaw.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji, trochę zmęczeni, ale w dobrych humorach, szczęśliwie wróciliśmy do domów.

Wycieczka do Gdańska

Utworzono dnia 24.06.2022, 16:30