Mikołajkowy Turniej Unihokeja

Utworzono dnia 12.12.2022

W naszej szkole 6 i 8 grudnia odbywał się Mikołajkowy Turniej Unihokeja. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa, klasy I-IV, rywalizowały 6 grudnia. Turniej rozpoczęliśmy o godz. 8.00 kiedy wszystkie reprezentacje klas ustawiły się na głównym korytarzu, który wcześniej został przygotowany do gry. Sędzia główny turnieju p. Wojtek przywitał drużyny, omówił zasady bezpieczeństwa i przedstawił rozpisany plan turnieju. Graliśmy systemem "każdy z każdym" o tytuł mistrza szkoły w roku 2022/2023. Po długiej emocjonującej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców.

W kategorii dziewcząt klas I-IV:

I miejsce wywalczyła klasa IV

II miejsce: klasa III

III miejsce: klasa II

IV miejsce: klasa I

Wśród chłopców klas I-IV wyniki były identyczne - zwyciężyli chłopcy z klasy IV, a ostatnie miejsce klasa I.

Druga grupa wiekowa, czyli klasy V-VIII grały swoje mecze 8 grudnia. Wtedy również nastąpiła odprawa drużyn z omówieniem przez sędziego wszystkich niezbędnych informacji. Zaczęliśmy grać. Podczas gry mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności oraz taktykę, jaka obraliśmy aby sprawić rywalom problem. Bramki wpadały w różnych okolicznościach, a wyniki zmieniały się do ostatniego gwizdka. Po ciężkich "bojach" poznaliśmy i w tej grupie zwycięzców.

W kategorii dziewcząt klas V-VIII:

I miejsce i tytuł mistrza szkoły zdobyła klasa V

II miejsce: klasa VIII

III miejsce: klasa VII

IV miejsce: klasa VI

W kategorii chłopców klas V-VIII:

mistrzami zostali zawodnicy klasy VII

II miejsce klasa VIII

III miejsce klasa V

IV miejsce klasa VI

Dziękujemy opiekunom samorządu za organizację Turnieju. Do zobaczenia za rok!

Mikołajkowy Turniej Unihokeja 2022

Utworzono dnia 11.12.2022, 22:01