DZIEŃ MAMY I TATY

Utworzono dnia 15.06.2022

Dzień Matki jest obchodzony w Polsce 26 maja, a Dzień Ojca 23 czerwca.

Są to dni, w których dzieci obdarowują swoich rodziców laurkami, kwiatami i innymi niespodziankami, aby w ten sposób wyrazić szacunek, jakim darzą swoich rodziców, okazać swoją miłość i podziękować za trud jaki wkładają w ich wychowanie. Te szczególne dni obchodzone są na całym świecie w różnym czasie.

Bycie rodzicem, to nie lada wyzwanie, ale to najpiękniejsza i najważniejsza rola, jaką można by było sobie wyobrazić. I chociaż czasem nie jest łatwo, to jednak warto nie tylko w tych dniach, ale w każdej chwili zastanowić się nad sensem słów Mama i Tata.

„Cudownych rodziców mam….” – pod takim hasłem 15 czerwca 2022 w naszej szkole odbyło się szczególne spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:45 powitaniem przez Pana dyrektora szkoły – Sławomira Barnika. Zostali na nią zaproszeni wyjątkowi goście- Mamusie i Tatusiowie, którzy bardzo licznie przybyli świętować ten wyjątkowy dzień.

Program artystyczny został przygotowany przez dzieci z obu grup przedszkolnych i klas I – III  pod opieką ich wychowawców. Nie zabrakło pięknych i wzruszających wierszy oraz przygotowanych z tej okazji prezentacji multimedialnych.

Niespodzianką były odpowiedzi dzieci na pytania dotyczące ich rodziców. Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Uczniowie klas I - III zaprezentowali też występ taneczny, który bardzo zachwycił wszystkich widzów.

Po oficjalnej części akademii przyszedł wyczekiwany długo moment przez naszych uczniów- wręczenie prezentów dla Rodziców. Były to medale z napisem „Najlepszy tata świata” i „Najlepsza mama na świecie”.

Był to czas, w którym rodzice mogli przytulić się do swoich pociech i usłyszeć od nich najważniejsze słowa: kocham Was i dziękuję. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, zaskoczeni i zadowoleni.

Uwieńczeniem święta był wspólny, słodki poczęstunek.

Tego dnia w naszej szkole było bardzo wesoło i uroczyście.

DZIEŃ MAMY I TATY

Utworzono dnia 21.06.2022, 00:21