W naszym przedszkolu, w piątek 6 marca, obchodziliśmy Dzień Kobiet w bardzo miłej atmosferze. Chłopcy przygotowali dla dziewczynek niespodziankę – wykonali dla nich piękne laurki oraz własnoręcznie zrobili bransoletki. Każda dziewczynka dostała wyjątkowy prezent przygotowany z dużym zaangażowaniem.
Później zorganizowaliśmy małe przedszkolne spa. Chłopcy bardzo się starali – delikatnie kremowali dziewczynkom ręce, robili im masaż dłoni, malowali usta oraz nakładali maseczki. Dziewczynki były bardzo zadowolone i uśmiechnięte.
To był wspaniały dzień pełen życzliwości, uśmiechu i dobrej zabawy.


