W poniedziałek, 9 marca, w naszej szkole odbyły się dwa wyjątkowe apele – pierwszy z okazji Dnia Kobiet, a drugi z okazji Dnia Mężczyzny. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania, uśmiechu i dobrej zabawy.
Uczniowie przygotowali humorystyczne programy artystyczne, w którym nie zabrakło zabawnych scenek, żartów oraz życzeń skierowanych zarówno do pań, jak i panów. Występy spotkały się z dużym entuzjazmem publiczności i wywołały wiele uśmiechów.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i przygotowanie występów, a całej społeczności szkolnej za wspólne świętowanie w miłej i radosnej atmosferze.


